Güncel

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Burs Başvuru Sonuçları

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) 2016-2017 öğrenim yılı için burs sonuçlarını açıkladı. Aşağıda bulunan bağlantıdan TC kimlik bilgilerinizle birlikte Toplum Gönüllüleri Vakfı burs sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) burs detayları;

TOG Bursları’na başvuru yaptığınız için teşekkür ediyoruz. Başvuruların değerlendirilme süreci tamamlanmıştır.

Başvuru formları, önceden belirlenmiş kriterler ışığında internet üzerinden otomatik olarak puanlanmaktadır. Bu puanlamada, öğrencinin aylık gelir ve gideri, TOG’da gönüllülük kriteri, kazandığı bölümün başarı sırası, fiziksel (engellilik) durumu, ebeveynlerin hayatta olup olmadıkları, sosyal güvenceleri, iş durumları, TOG projelerinde aktif olma durumu, akademik başarı durumu gibi kriterler öncelikli olmaktadır.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) burs başvuru sonucu sorgulama ekranı için tıklayın.

Bütün bu değerlendirmeler sonucunda bu sene başvuru yapan toplam 41.069 aday arasında bir sıralama yapılmış, ve toplam bağış miktarıyla bağlantılı olarak sıralamada önde olan belli sayıda aday mülakat aşamasına kalmıştır. Bu sene mülakata 320 aday davet edilmiştir. Mülakata davet edilemeyen adayların başvurusu olumsuz sonuçlanmıştır.

Bu etapta burs başvurusuna olumsuz yanıt vermek durumunda kaldığımız adaylara, yeni bir burs bağışı oluştuğu takdirde geri dönüş yapılacaktır.

Önümüzdeki dönemlerde açılacak burs ilanlarına başvuru yapabilir, burs çalışmaları ile ilgili olarak www.tog.org.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

İlgili Konular2 Yorum

  1. 1
  2. 2

    Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Burs Başvuru Sonuçları Selam herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir Cevap Yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>