Personel Alımı

PTT 2500 Personel Alımı Yapacak 2017

PTT 2500 Personel Alımı Yapacak 2017

PTT 2017 yılı için 2500 adet personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımı haberini Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan verdi. PTT 2500 personel alımı ile ilgili detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Ulaştırma, Denizlik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 2017 yılı içerisinde PTT’ye 2500 personel alınacağının müjdesini verdi.

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, “Özellikle büro, gişe ve dağıtıcı memurlar olmak üzere İstanbul’da 500 kişinin alım sürecini önümüzdeki hafta başlatıyoruz. Yıl içinde de bu kadroyu 2 bin 500’e tamamlayacağız. Güçlenen PTT’nin daha da büyüyebilmesi adına kadromuzu artıracağız.” şeklinde açıklama yaptı.

2500 personel alımı konusunda bilinenler yalnızca bu kadar. Alınacak olan personelden aranacak şartlar neler? ön lisans mezunları yada lise mezunları başvurabilecek mi henüz bu detaylar netleşmedi. Alıma ilişkin detaylar netleştiğinde konuyu güncelleyeceğiz.

İlgili KonularBir Cevap Yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>