Güncel

Özürlü Kredisi Veren Bankalar 2017

Özürlü kredisi veren bankaları merak eden ziyaretçilerimiz için; özürlü kredisi veren bankalar adında bir başlık attık sitemize. Bununla ilgili sizleri bilgilendirmek ve merak ettiğiniz diğer sorulara çözüm bulmaya çalışmak istedik. Merak ettiklerinizi bize sitemizin en altında yer alan yorum alanı sayesinde iletebilirsiniz. Özürlü kredisi veren bankalar ile ilgili de; hemen alttaki başlıktan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özürlü Kredisi Veren Bankalar 2017

Türkiye’de açık olan bankaların birçoğu özürlü kredisi verebilmektedir. Tüm özel bankalar, kamu bankaları ya da katılım bankacılığı olarak hareket eden bankalar, özürlü kredisi vermektedir. Listeyi sıralamak gerekirse… Vakıf Bank, Halk Bankası ve Ziraat Bankası olarak devlet bankaları… Bunların dışında Yapı Kredi, Finans Bank, Şekerbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Denizbank, HSBC, ING Bank, Odeabank, Akbank olarak da diğer bankalar kredi verebilmektedir diyebiliriz.

İlgili KonularBir Cevap Yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>