Güncel

NEF Vakfı Burs Başvurusu 2017

İhtiyacı olan öğrencilere burs sağlayan vakıflardan bir tanesi de NEF Vakfıdır. Devlet üniversitelerinde okuyan ihtiyacı olan öğrencilerin okul hayatları için NEF Vakfı burs desteği sağlıyor.

Öğrenci Burslarının İşleyişi:

 • Türkiye genelindeki 114 devlet üniversitesine çağrı yaparak burs duyurusu yayınlıyoruz.
 • Başvuru formları öncelikle burs ofislerimiz tarafından değerlendiriliyor.
 • Üniversitelerin ilettiği başvurular arasından ön eleme yapılıyor, asil ve yedek öğrenciler belirleniyor.
 • Aday öğrencilerden gerekli evraklar istenip, evraklarla başvuru formunda beyan edilen bilgilerin doğruluğu teyit ediliyor.
 • Burs almaya hak kazanan öğrencilere bilgilendirme yapılıyor. Eğitim öğretim dönemi başında burs işlemleri başlatılıyor.
 • 12 boyunca burs desteği sağlanıyor.

Burs başvurusu için aşağıdaki formu ve gereken evrak listesini indiriniz. Gereken bilgiler/evraklar tamamladıktan sonra taratıp info@nefvakfi.org adresine e-mail atabilirsiniz. Nef Vakfı yetkilileri mümkün olan en kısa zamanda dönüş yapacaktır.

Son başvuru tarihi: 14 Ekim 2016

Read more: http://www.burshaberleri.com/nef-vakfi-bursu#ixzz4U2SXmvcO

İlgili Konular6 Yorum

 1. 1

  Osmaniye merkezden ben Alev Erkin. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-01-2017 03:58:26

 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Bir Cevap Yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>