İş İlanları, Personel Alımı

İŞKUR Personel Alımı – İş Başvuru Formu 2017

İŞKUR Personel Alımı – İş Başvurusu Formu 2017

İŞKUR geçtiğimiz günlerde 2017 senesi için bünyesine yeni personel alımları yapacağını duyurdu. Yaklaşık 4.000 kişi istihdam edecek olan İŞKUR için iş başvuru formuna, personel alımı ile ilgili bütün detaylara haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Patrona çalışan, iş arayana da iş bulmak için çalışmalarına devam eden Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Nusret Yazıcı iş arayan yurttaşlara müjdeli haber verdi. Hali hazırdaki personel sayısını arttırmayı düşünen Nusret Yazıcı, bundan dolayı Maliye Bakanlığından ek kadro açılması için istekte bulunduklarını belirtiyor.

İŞKUR Personel Alımı 2017

Ulusal İstihdam Stratejisi İzleme ve Değerlendirme Kurulu Toplantısında İŞKUR Genel Müdürü Nusret YAZICI: “5.7 Yerel düzeyde hedef gruplara yönelik hizmetlerin daha aktif ve etkin bir şekilde yerine getirilebilmesi için nitelikli personel alımı yapılacaktır.” tedbir maddesine ilişkin olarak verdiği bilgide, 2013 yılı Haziran ayı itibarıyla 8 bin 436 olan İŞKUR’un personel sayısının 2017 yılı içerisinde 12 bine çıkarılmasını hedeflediklerini; Maliye Bakanlığı ile personel sayısının artırılmasına dair görüşmelere başlandığını, bütçenin ve mali imkanların uygun olduğu en kısa sürede bu personel sayısına ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

İŞKUR Personel Alımı ve Başvuru Tarihleri 2017

İŞKUR 4 bine yakın personel alımı için Maliye’den ek bütçe istemiş olsa da şu an için İŞKUR personel alımı başvuru tarihleri, başvuru şartları ve başvuru formu henüz netleşmedi. Gelişmeleri takip edebilmek için aşağıda bulunan sosyal ağlardan www.burokratizm.com adresini takip edebilirsiniz.

Gelen Aramalar: İşkur başvuru formu 2017

İlgili KonularBir Yorum

  1. 1

    Adım=harun GÜN 25 yasındayım bırbucuk yıllık evlıyım ankara/altındag sıtelerde oturuyorum İşsizim acıl işe ihtiyacım var bır çocuğum var 4 aylık beledıyede supurgecı olur çöpçü olur okullarda temizlikçi olur farketmez iş olsun da

Bir Cevap Yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>