Güncel

Colin’s – Erkek Jean Pantolon Modelleri

Colin’s – Erkek Jean Pantolon Modelleri

Erkeklerde çok daha önceki senelerden bu yana Jean pantolon her vakit en değerli kıyafetleri olmuştur. Her erkeğin gar dolabında kesinlikle Jean pantolon ve gömleği özelliklede son zamanlarda Jean şortu bulunmaktadır. Bunların arasında da Colin’s ürünleri elbette ki ehemmiyetli bir bulunmaktadır. Colin’s Jean yada kot kıyafetde erkeklerin gözlerinde genel de ilk canlanan resim yıllardır hepimizin beğeniyle izlediği western filmler ve kovboylar gelir. Erkeklere kot kıyafet sevdiren en ehemmiyetli unsurlardan biridir fakat elbette ki erkeklerin kot kıyafet seçenek etmelerinin en ehemmiyetli nedeni kotun çok rahat ve çok şık bir kıyafet tarzı olmasıdır.

Genç yaşlı her erkeğin vazgeçilmezidir kot pantolon ve gömlekler. Çoğu kez şık bir tişört ve spor bir gömlekle de seçenek edile bilen kot pantolonlar değişik model ve renk seçenekleriyle de çok tercih edilmektedir. Colin’sgerek kot pantolon ve kot gömlekleri gerekse kot pantolon üzerine giye bileceğiniz spor gömlek ve şık tişörtleriyle tüm ihtiyaçlarınıza cevaplamaktadır.

Kot pamuk, keten ve yün karışımından ele geçirilen dayanıklı bir kumaş türüdür. Jean denilen bu kumaş türünün halk arasında ki yaygın kullanılan isimi kot tur. Fransa da on yedinci yüz senede üretilmeye başlanmıştır. O vakitlerde İtalyan gemiciler de Jean giymekteydi. On sekizinci yüz seneden itibaren pamuk tarımındaki gelişmeler ve pamuğu işleyen teknolojinin gelişmesiyle Jean ler tamamiyle pamuktan üretilmeye başladı.

Colin’s – Erkek Jean Pantolon Modelleri Galerisi

 

Bu kumaş türü dayanıklılığı ile bilinen ve kot pantolon tercihlerinde eskimeyen ve kısa vakitte deforme olmayan yapısıyla erkeklerin en ehemmiyetli tercihi olmuştur. Bildiğimiz ve alışık olduğumuz mavi renkli kot pantolonlar ise üretilmeye 1873’de başlandı. Önceleri bir iş kıyafeti olan mavi kotlar 1960’lar dan buyana dünya gençliğinin bir parçası olmuştur. Son dönemlerde kot pantolonlara alternatif olarak ortaya çıkan kanvays ve ketenler beğenilmelerine karşın kot pantolonların tahtını sallayamamışlardır.

Jean veya kotlarla alakalı bir ehemmiyetli bilgi daha paylaşmak gerekirse eskiyen kotlarınızı kesinlikle gizleyin ilerde çok değerli olabilir. Bu gün açık arttırma salonlarında vaktin da birkaç dolara alınan kot pantolonlar elli bin altmış bin dolar gibi rakamlara satılmaktadır.

İlgili KonularBir Cevap Yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>