Güncel

Başbakanlık VGM 2017-2017 Burs Başvuru Sonuçları

15 Eylül – 30 Ekim 2016 tarihleri arasında başvuruları kabul eden Vakıflar Genel Müdürlüğü Yükseköğrenim Bursu başvuru sonuçları açıklandı. Yükseköğrenim Bursunu almaya hak kazanan öğrenciler SOYBİS yani Sosyal Yardımlar Bilgi Sistemi izin formunu eksiksiz olarak doldurarak şehrinizde bulunan Bölge Müdürlüğüne elden veya posta ile göndermeleri gerekmektedir. Daha sonra ki işlemler için de aynı şekilde Bölge Müdürlüğü ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Sosyal Yardımlar Bilgi Sistemi (SOYBIS) izin formunu öğrencilerin kendileri tarafından veya öğrencinin ebeveynleri tarafından doldurulmalıdır.

Sosyal Yardımlar Bilgi Sistemi (SOYBIS) izin formuna buradan ulaşabilirsiniz. Yükseköğrenim burs sonuçlarına ise buradan ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için yorum sistemini kullanabilirsiniz.

 

İlgili KonularBir Cevap Yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>