Teknoloji

Android – Google Arama Geçmişi Silme

Android – Google Arama Geçmişi Silme

Telefonunuzda ki tarayıcıdan bağlandığınız tüm adreslerin kayıt altına alındığını biliyoruz. Bu durumu yaşamak istemiyorsanız yapmanız gereken birkaç ufak ayar bulunuyor. Öncelikle kullandığınız telefonunuza Google Search uygulamasını indirip, yüklüyoruz. Uygulamanın yüklenmesi tamamlandığı zaman silmek istediğiniz arama terimlerinin üzerine basılı tutuyoruz.

girdiğiniz tüm bilgileri gizlediğini görmüşsünüzdür. Yada en son girdiğiniz yerlerin görünmesini istemiyor olabilirsiniz. Bunu son giriş yaptığınız yerleri silmek için yapmanız gereken çok basit öncelikle Google Search uygulamasını indiriyoruz. Uygulamayı indirdikten sonra silmek istediğiniz kelime üstünde basılı tutunuz. Daha sonra ise silinmesini onaylamanız için bir uyarı kutusu görünecektir, “evet” dediğiniz zaman silinecektir.

 

İlgili KonularBir Cevap Yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>